کد: 21897
بروزرسانی: پنج شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۶:۳۵

قراردادهای جدید خودرویی تکنولوژی‌های روز را وارد کشور می‌کند

نماینده مردم فیروزآباد در مجلس در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودرو شیراز با اشاره به اینکه دیگر وقت آن رسیده است که اقتصاد به دست بخش خصوصی سپرده شود، گفت: هر جا بخش خصوصی وارد شده فساد و دیگر مشکلات حاشیه‌ای کمتر شده است.


قراردادهای جدید خودرویی تکنولوژی‌های روز را وارد کشور می‌کند

به گزارش اقتصاد آنلاین، کورش کرم پور نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی درباره نمایشگاه بین المللی خودرو در شیراز گفت:این نمایشگاه به حدی برای ما اهمیت داشت که با وجود جلسه علنی مجلس، من به اتفاق دیگر نمایندگان استان سفری چند ساعته به شیراز داشتیم تا از این نمایشگاه بازدید کنیم.

وی ادامه داد: بنا بر گزارش های ارائه شده حضور شرکت کننده ها در سال جاری صد درصد نسبت به دور قبل نمایشگاه افزایش داشته و مساحت آن نیز افزایش پیدا کرده است.

نماینده فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی افزود : این رویداد باید ساماندهی شود تا در هر دوره شاهد استقبال اهالی صنعت و قطعه سازان و همچنین مصرف کنندگان نهایی باشیم.

کرم پور در ادامه گفت : اشکالی که در این دوره به چشم می خورد این است که اکثر خودروها وارداتی هستند و متاسفانه ما خودروسازان کمی در استان فارس داریم.

وی ادامه داد:البته باید توجه کرد که به سبب توافق هسته ای مشکل داد و ستد ما با دنیا حل شده  و در نتیجه امروز در زمینه واردات خودرو و قطعات مشکلی نداریم.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه با قراردادهای جدید، تکنولوژی خودرو سازی وارد کشور شده است، تاکید کرد:با ادامه این سرمایه گذاری های مشترک علاوه بر اشتغال، دیگران نیز برای حضور در ایران تشویق می شوند.


 

---------------  اخبار اقتصادی سایت صنعت  ---------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی سایت صنعت لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب اقتصادی خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در سایت منتشر گردد.+ 0
مخالفم - 0

منبع: http://www.eghtesadonline.com/fa/tiny/news-207032
بازدید: 64